O nas

Doskonałym partnerem, który pomoże Państwu we wszystkich kwestiach związanych z montażem klimatyzacji i wentylacji oraz ich konserwacją jest ClimaZone – firma z siedzibą w Kraków.

Nasza firma powstała kilka lat temu z myślą o tych wszystkich, których interesuje najlepsza oferta na montaż klimatyzacji w Krakowie, jak również wentylacji mechanicznej, bądź systemu ogrzewania w swoim domu, biurze czy też fabryce. Jesteśmy nowoczesną i prężnie działającą firmą, która z przyjemnością pomoże Państwu w wyborze odpowiedniego systemu klimatyzacyjnego, dokona profesjonalnego montażu oraz zapewni serwis klimatyzacji na terenie Krakowa pełnym wymiarze.

Macierzystym obszarem naszych działań jest Kraków, jednakże pracujemy na terenie całej Polski oraz poza jej granicami, zawsze dostarczając naszym Klientom najlepszych rozwiązań dostosowanych do indywidualnych potrzeb. Prężnie się rozwijamy, z roku na rok poszerzając zakres usług, jak i zdobywając zaufanie coraz liczniejszego grona klientów z całej Polski.

Cechuje nas przede wszystkim:

  • szerokie doświadczenie w montowaniu urządzeń takich, jak klimatyzacja czy wentylacja
  • doskonałe przygotowanie merytoryczne potwierdzone licznymi szkoleniami z zakresu doboru, montażu oraz serwisu klimatyzacji i wentylacji zakończone certyfikatami i dyplomami oraz zdobyte doświadczenie
  • profesjonalizm i rzetelność pod każdym względem – potwierdzona licznymi referencjami
  • nowoczesne metody pracy – oparte o najnowsze, światowe technologie, które pozwalają sprostać wszystkim wymaganiom naszych Klientów w kwestiach takich, jak odpowiednia wentylacja, czy też dobór mocy klimatyzatorów do wymiaru pomieszczenia.
Naszym podstawowym celem jest zapewnienie Państwu bezpieczeństwa i komfortu. Możemy to osiągnąć właśnie dzięki dużemu doświadczeniu oraz dopasowaniu się do potrzeb oraz wymogów miejsca, w którym montowane są przez nas urządzenia. Współpraca z nami to:

  • gwarancja najwyższej jakości pracy urządzeń: wykorzystujemy jedynie produkty oraz podzespoły znanych i docenianych producentów, dla których klimatyzacja nie ma żadnych tajemnic: LG, TOSHIBA, GREE, SAMSUNG, ELECTRA, RCOOL
  • gwarancja energooszczędności – dokładamy wszelkich starań, by wszystkie proponowane Państwu rozwiązania pracowały wydajnie, ale jednocześnie ekonomicznie, aby Wasze rachunki za energię elektryczną nie uległy drastycznej zmianie w momencie, gdy działa klimatyzacja
  • gwarancja profesjonalnego doradztwa oraz pełny serwis klimatyzacji na życzenie Klienta – dokładamy wszelkich starań, czy zamontowane u Państwa urządzenia pracowały wydajnie przez wiele lat i gotowi jesteśmy sprawować kontrolę nad ich pracą tak, by odbywała się ona na pełnych obrotach oraz w energooszczędny i zdrowy sposób
Zapraszamy do kontaktu z naszym doradcą, który dokona bezpłatnej wyceny montażu klimatyzacji oraz wentylacji w Państwa lokalu oraz doradzi, jaka klimatyzacja będzie najbardziej odpowiednia, aby jej działanie było optymalne pod względem komfortu, jak i oszczędności energii. Zachęcamy również do kontaktu w takich sprawach, jak serwis urządzeń i systemów klimatyzacji, który prowadzimy także niezależnie od montażu urządzeń na terenie Krakowa.