W dzisiejszych czasach klimatyzacja znajduje zastosowanie nie tylko w domach, pomieszczeniach biurowych, czy też halach fabrycznych. Oczekujemy komfortu termicznego także w naszych samochodach – szczególnie, gdy letnie upały sięgają horrendalnych upałach. Warto więc zainwestować w wydajny system klimatyzacji, który nawet przy najwyższych temperaturach na zewnątrz zapewni komfortową jazdę w wybranej przez nas temperaturze.

Warto jednak pamiętać o tym, że także klimatyzacja samochodowa wymaga okresowych przeglądów oraz weryfikacji stanu, a także czyszczenia. Jeśli nie będziemy regularnie konserwować klimatyzatora zamieszczonego w samochodzie, spadnie jego wydajność, a z czasem stać się może nawet niebezpieczny dla naszego zdrowia! Warto więc zadbać o regularne przeglądy.

Jeśli potrzebują Państwo tego typu usług, ClimaZone – firma z dużym doświadczeniem w zakresie montażu, jak konserwacji urządzeń klimatyzujących zaprasza do skorzystania ze swoich usług! Oferujemy kompleksowy serwis klimatyzacji samochodowej.

 
 
Powierzając ClimaZone swoją klimatyzację samochodową, mają Państwo pełną gwarancję, że po dokonanym przez nas przeglądzie, będzie ona działać sprawnie, a korzystanie z niej nie będzie generowało żadnych zagrożeń chorobą, wynikających z obecności grzybów, czy też bakterii w systemie.

Zakres naszej oferty związanej klimatyzacją samochodową obejmuje:

  • Profesjonalną naprawę klimatyzacji samochodowej większości marek
  • Dezynfekcję samochodowych układów klimatyzacyjnych i chłodniczych metodą ozonową, która jest najskuteczniejszym sposobem pozbycia się wszystkich grzybów oraz innych związków toksycznych, które mogą zagrażać naszemu zdrowiu,
  • Weryfikację szczelności i wydajności instalacji oraz dokonanie związanych z tym napraw
  • Napełnianie klimatyzacji ekologicznym czynnikiem freonowym
  • Okresowe przeglądy pod kątem wydajności oraz bezpieczeństwa
Przyjmujemy także grupowe zlecenia na sprawdzenie oraz dezynfekcję ozonową klimatyzacji samochodów i pojazdów transportu spożywczego.

Prace wykonywane są w miejscu wybranym przez Klienta, co zapewnia Państwu pełen komfort i wygodę.