Dom jest najważniejszym miejscem dla każdego człowieka. Przebywając w nim, chcemy się poczuć w pełni komfortowo i zapewnić sobie odpowiednie warunki do relaksu, jak i do pracy. Sprzyjają temu odpowiednie warunki termiczne, a więc sytuacja, w którym latem dom jest odpowiednio wychłodzony, z zimą ogrzewany tak, byśmy nie marzli.

ClimaZone, wychodząc naprzeciw Państwa potrzebom, oferuje szereg rozwiązań dla domu takich, jak klimatyzacja, ułatwiająca prawidłową wymianę powietrza nawet przy największych upałach, oraz wentylacja gruntowa, która zapewnia regulację temperatury oraz sporą oszczędność energii, jak i kosztów.

Warto zadbać o to, by dom był energooszczędny i dawał nam pełen komfort cieplny. Z tego też względu, rozsądna będzie inwestycja w energooszczędne źródła ogrzewania i chłodzenia, jakie zapewniają nowoczesne systemy wentylacji z odzyskiem ciepła (rekuperatory), gruntowe wymmienniki ciepła i pompy ciepła. Latem zaś wygodę zapewnią Państwu odpowiednio dobrane klimatyzatory naścienne.

Wspólnie z naszym doradcą wybiorą Państwo odpowiedni system!

Szczególnie polecamy Państwa uwadze Gruntowy Wymiennik Ciepła – skutecznie modyfikujący temperaturę powietrza pobieranego przez wentylację. Wentylacja wzbogacona w taki wymiennik pozwala na duże oszczędności na ogrzewaniu zimą oraz klimatyzacji latem.

 
 
Montowana przez nas klimatyzacja oraz wentylacja sprawdza się w różnorodnych typach lokali użytkowych takich, jak:

  • pomieszczenia biurowe,
  • gabinety lekarskie, czy też kosmetyczne,
  • sklepy o różnej powierzchni,
  • działy obsługi klienta,
  • recepcje,
  • sale konferencyjne,
  • hotele, pensjonaty oraz SPA
  • obiekty sportowe,
  • kluby fitness
Nasza wiedza praktyczna oraz znajomość nowoczesnych metod pracy w zakresie wdrażania projektów instalacyjnych sprawia, że w każdym przypadku znajdziemy optymalne rozwiązanie, które poprawi komfort pracy oraz wypoczynku oraz będzie dostosowane do specyfiki pomieszczenia.

Wszystkie oferowane przez nas rozwiązania oparte są o najwyższej jakości sprzęt znanych marek. Gwarantujemy wydajność i energooszczędność!

Oferujemy również kompleksowy serwis klimatyzacji, co zagwarantuje wydajną i ekonomiczną pracę oraz zdrowy mikroklimat w pomieszczeniu, pozbawiony grzybów, bakterii oraz innego rodzaju czynników chorobotwórczych.